Wod-kan i oczyszczalnie ścieków

INSTALACJE WOD-KAN Oferujemy wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych zarówno dla małych gospodarstw domowych, jak i firm oraz dużych przedsiębiorstw.     KOLEKTORY SŁONECZNE DLA C.W.U. Oferujemy najnowocześniejsze urządzenia mające na celu dogrzewanie lub grzanie zasobników C.W.U. (Ciepłej Wody Użytkowej).   STACJE UZDATNIANIA …..

Czytaj więcej

Automatyczne podlewanie ogrodów

Oferujemy kompleksową instalację automatycznego systemu podlewania ogrodów. System składa się z następujących elementów: źródło wody sieć podziemnych rurociągów urządzenia zraszające (zraszacze wynurzalne, linie kroplujące) automatyka sterująca (sterownik, zawory elektromagnetyczne, czujnik deszczu)     Wróć do strony Usługi

Czytaj więcej

Klimatyzacje

W naszej ofercie mamy systemy klimatyzacyjne: Split – składa się z jednostki zewnętrznej (skraplacz) i wewnętrznej (parownik) Multisplit – przy jednym skraplaczu występuje od dwóch i więcej jednostek wewnętrznych   Ze względu na montaż wyróżnia się następujące typy klimatyzatorów: Ścienne …..

Czytaj więcej

Ogrzewanie / Rekuperacja / Wentylacja

REKUPERACJA (najlepsza i najtańsza instalacja grzewcza) System wentylacji mechanicznej umożliwiający regulację ilości powietrza dostarczanego do budynku z odzyskiem ciepła o sprawności urządzeń nawet 93%. Zalety: Zmniejszenie kosztów ogrzewania o 50-75% Komfort Poprawa jakości powietrza (odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza)   …..

Czytaj więcej

Instalacje elektryczne

Instalacje elektrotechniczne Instalacje elektrotechniczne odpowiadają za “doprowadzenie” prądu do wszystkich punktów w budynku, które umożliwią jego wykorzystanie do zasilenia urządzeń i odbiorników (np. oświetlenia).   Opracowując kompletną instalację należy wziąć pod uwagę następujące aspekty: sposób wykonania instalacji: np. podtynkowo, w …..

Czytaj więcej

Szukaj treści

Wprowadź ciąg znaków i kliknij lupkę. Strona wyświetli wszystkie treści, które do niego pasują.

Wybierz jedną z poniższych kategorii a strona wyświetli wszystkie tematy należące do wybranej kategorii.

Kategorie

Kliknij dowolny [Tag] a strona zwróci wszystkie tematy, które są z nim powiązane. Widoczna liczba w nawiasie informuje – ile tematów jest powiązanych z danym tagiem.